Contact en Bestuur

Bestuur

Muriel   

Voorzitter

Muriel is voorzitter. Hiervoor was zij als bestuurslid communicatie actief. Muriel heeft een dochter uit 2016.

voorzitter@meerdangewenst.nl

Suzanne   

Secretaris

Suzanne heeft samen met haar partner een kinderwens.

secretaris@meerdangewenst.nl

Barbara   

Penningmeester

Barbara is penningmeester en verantwoordelijk voor de internationale contacten en activiteiten van de stichting. Samen met haar vrouw heeft ze drie kinderen.

penningmeester@meerdangewenst.nl

Algemene bestuursleden

Sara  

Sara is verantwoordelijk voor de externe-contacten, de contacten met media en is woordvoerder van de stichting. Zij heeft samen met een homostel twee kinderen in co-ouderschap. 

sara@meerdangewenst.nl of 06 41 00 45 66

Sjors  

Sjors is verantwoordelijk voor de activiteiten. Hij heeft samen met zijn partner een zoon (2018) dankzij de hulp van een Nederlandse draagmoeder. 

sjors@meerdangewenst.nl

Muriel  

Eke is verantwoordelijk voor de communicatie. Samen met haar partner en een goede vriend heeft ze twee kinderen. 

eke@meerdangewenst.nl

Alle bestuursleden zijn vrijwilligers en krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden. Meer dan Gewenst is een ANBI en heeft geen personeel in dienst.
Schuiven naar boven