Contact en Bestuur

6 maart 2019

Bestuur

Voorzitter

Luc is wensouder samen met zijn partner Luuk.

voorzitter@meerdangewenst.nl

Secretaris

Suzanne heeft samen met haar partner Thomée een kinderwens.

secretaris@meerdangewenst.nl

Penningmeester

Bas woont samen met zijn man Tijn en hun dochter (2009)

penningmeester@meerdangewenst.nl

Algemene bestuursleden

Sara is verantwoordelijk voor de activiteiten en de
media-contacten. Zij heeft samen met een homostel 2 kinderen in
co-ouderschap.

sara@meerdangewenst.nl of 06 41 00 45 66

Sjors is verantwoordelijk voor de activiteiten. Hij heeft samen met zijn partner Aart een zoon (2018) met behulp van een bevriende draagmoeder.

sjors@meerdangewenst.nl

Marc is verantwoordelijk voor de boot tijdens de Canal Pride, de kinderspeeldagen, facebook en het vrijwilligersbeleid. Hij heeft samen met zijn vriend 3 kinderen, een tweeling uit 2012 en een zoon uit 2016. 

marc@meerdangewenst.nl

Barbara is verantwoordelijk voor de communicatie. Ze heeft samen met partner Joëlle 3 kinderen, 2 zonen (2004 en 2005) en een dochter (2017)

barbara@meerdangewenst.nl

Alle bestuursleden zijn vrijwilligers en krijgen geen vergoeding voor hun werkzaamheden. Meer dan Gewenst is een ANBI en heeft geen personeel in dienst.